XenForo - Admin şifresi unutulduğunda yeni şifre nasıl alınır | HackPortals.org | Hack Forum • Warez Forum • Hack sitesi • Crack Forum • Hacker Sitesi • Hack Forumu • Instagram Hack Forum • Free Scriptler • Türk Hack Siteleri • Hack Forumu • Cracked Accounts • CC Forum

ELESSYA

Emir
A
Kas 5, 2021
2,122
14,467
520
HackPortalS
HPCoin
151,034,886
xenforo admin şifremi unuttum, xenforo admin şifremi unuttum nasıl giricem, xenforo admin şifresi değiştirme, xenforo unutulan şifre nasıl değiştirilir, xenforo, hack forum

XenForo forumlarınızda admin şifrenizi unuttuğunuzda veya email ile şifre sıfırlama alamıyorsanız tek bir işlem ile yeni şifre oluşturabilirsiniz..

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki kodu PhpMyAdmine giderek sorgu olarak çalıştırmanız.

Kod:
UPDATE xf_user_authenticate
SET **YASAK**! = BINARY
    CONCAT(
        CONCAT(
            CONCAT('a:3:{s:4:"hash";s:40:"', SHA1(CONCAT(SHA1('yeni_sifreniz'), SHA1('salt')))),
            CONCAT('";s:4:"salt";s:40:"', SHA1('salt'))
        ),
        '";s:8:"hashFunc";s:4:"sha1";}'
    ),
scheme_class = 'XenForo_Authentication_Core'
WHERE user_id = 1;

Kodun içerisindeki (yeni_sifreniz) alanına yeni oluşturacağınız şifreyi girdiğinizde artık o şifre ile giriş yapabilirsiniz.​

mortal31

BEN BİR OROSPU COCUGUYUM
Gezgin
Ocak 24, 2022
24
1
1
HPCoin
72
xenforo admin şifremi unuttum, xenforo admin şifremi unuttum nasıl giricem, xenforo admin şifresi değiştirme, xenforo unutulan şifre nasıl değiştirilir, xenforo, hack forum

XenForo forumlarınızda admin şifrenizi unuttuğunuzda veya email ile şifre sıfırlama alamıyorsanız tek bir işlem ile yeni şifre oluşturabilirsiniz..

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki kodu PhpMyAdmine giderek sorgu olarak çalıştırmanız.

Kod:
SET **YASAK**! = BINARY
    CONCAT(
        CONCAT(
            CONCAT('a:3:{s:4:"hash";s:40:"', SHA1(CONCAT(SHA1('yeni_sifreniz'), SHA1('salt')))),
        ),
    ),
WHERE user_id = 1;

Kodun içerisindeki (yeni_sifreniz) alanına yeni oluşturacağınız şifreyi girdiğinizde artık o şifre ile giriş yapabilirsiniz.​
gggggggggggggggg

zwedky

A
Kas 4, 2021
94
111
33
ZAP DAĞLARI---TC
HPCoin
1,004,524,814

Kod:
SET **YASAK**! = BINARY
    CONCAT(
        CONCAT(
        ),
    ),
WHERE user_id = 1;

Lok

Üst Alt