Döküman - Basit Siteye DDOS atma Sitesi (Rehber) | Sayfa 3 | HackPortals.org | Hack Forum • Warez Forum • Hack sitesi • Crack Forum • Hacker Sitesi • Hack Forumu • Instagram Hack Forum • Free Scriptler • Türk Hack Siteleri • Hack Forumu • Cracked Accounts • CC Forum

Döküman Basit Siteye DDOS atma Sitesi (Rehber)

enesmedia

Gezgin
May 19, 2023
2
1
3
HPCoin
552

bedava ddos, ddos atma sitesi, programsız ddos atma, ddos nasıl atılır,​

DDoS Nedir?​

DDoS yani Distributed Denial of Service (Dağıtık Hizmet Engelleme) saldırıları bir veri sızıntısı veya hesapları ele geçirmenin aksine tamamen erişebilirliği hedef almaktadır. İnternet sitelerinin barındırıldığı sunucular;
kullanıcı sayısı, hat kapasitesi, anlık istek sayısı gibi değerlerin öngörülmesi sonrasında, bu değerlerin biraz daha üstünde yükü kaldırabilecek şekilde hizmete açılır.
=================================================================================================
Önce DDOS tanımıyla başlayalım dedim. Bu konuda basit bir web sitesi kullanarak savunmasız siteleri nasıl çökertebileceğinizi anlatacağım.

Adım 1 - Bu siteyi açıp
ve gördüğünüz yerden hesabınızı oluşturun.
dljtdlp.png

Adım 2 - 2 - Açtığınız hesapla giriş yapın ve panel kısmına tıklayın.
unknown.png

Adım 3 - Karşınıza gelen kısımda Layer 7 - Web yazan kısmın altındaki start butonuna tıklıyoruz.
unknown.png

Adım 4 - Böyle bir ekran gelecek. Target kısmına ddos atacağınız siteyi girin ve Time kısmına 250 girin diğer yerlere hiç dokunmayın ve alttaki attack butonuna tıklayın.
unknown.png

Adım 5 - Saldırımız başlamış bulunmakta. Kısa bir süre sonra sitemize girelim ve kontrol edelim.
unknown.png

Sonuçlar gördüğünüz gibi. Eğer site çökmemiş ise muhtemelen koruması vardır. Bunu yaparak siteyi kısa bir süreliğine erişime kapatmış oldunuz.
Daha uzun sürmesi ve daha güçlü olması için birkaç kişi yapabilir ve saldırı bitince hemen yenisini başlatabilirsiniz.
oigkj7c.png

NOT : Sitenin şartlarının ve yasal koşulların ihlali durumunda şahsım sorumlu değildir.
Dostum site kapalı güncellermisin linki

Üst Alt