Web Hackingde Kendine Güvenen Veya Öğrenmek İsteyenler Yazsın. | HackPortals.org | Hack Forum • Warez Forum • Hack sitesi • Crack Forum • Hacker Sitesi • Hack Forumu • Instagram Hack Forum • Free Scriptler • Türk Hack Siteleri • Hack Forumu • Cracked Accounts • CC Forum

Web Hackingde Kendine Güvenen Veya Öğrenmek İsteyenler Yazsın.

slowerkev3

Gezgin
Ara 16, 2021
4
0
1
HPCoin
34
Merhaba Arkadaşlar Başlıktanda Gördüğünüz gibi Şahsım tarafından yazan herkese yardımcı olacağım sizde biliyorsunuzki

piyasada kendi bildiklerini kimse kimseye anlatmaz hele bakın web hacking bölümüne sql xss klasik açıklar 2007 de de bu konular vardı şuan günümüzdede halen paylaşılıyor

hiç gelişme olmaz mı aslında gelişme var ama sizlere bunu anlatmak istemiyorlar kimse karşı tarafın kendisini geçmesini istemez yanlış anlamayın bu formuma bişi demiyorum

genel konuşuyorum Kendine Güvenen Defacerler yada bu işi öğrenmek isteyenler yazsın

Defacer olanlar ile bire bir konuşma yapacam yazsınlar.

Not: Kendim oluşturduğum eğitim setini paylaşacam piyasada daha önce böyle bir eğitim seti görmedim kalite kokuyor a'dan z'ye, garantisini veriyorum eğitim seti bittiğinde gov. edu. rahatlıkla günde 100 site hackleyebileceksiniz.

Teşekkürler.

Bu arada konum umarım silinmez amacım foruma katkı sağlamak artı yardım etmek.

Üst Alt