AliExpress Üzerinden Bedava Ürün Sipariş Etme | HackPortals.org | Hack Forum • Warez Forum • Hack sitesi • Crack Forum • Hacker Sitesi • Hack Forumu • Instagram Hack Forum • Free Scriptler • Türk Hack Siteleri • Hack Forumu • Cracked Accounts • CC Forum

AliExpress Üzerinden Bedava Ürün Sipariş Etme

Ares.

King!
Eki 28, 2021
234
613
233
HPCoin
900
Sorumluluk kabul etmiyoruz

1- Aliexpress e girip herhangi bir ürünü sipariş veriyoruz

Not: Kargo takibi seçeneği olmayan ürünleri alın yoksa işe yaramaz

2- Aliexpresste şöyle bir sistem var ürünü aldıktan sonra 60 gün içinde gelmezse paramız iade ediliyor bizim ürünümüz 60 günden önce gelse bile teslim alıp 60 günün dolmasını bekleyin

3- 60 günden sonra satıcı ile iletişime geçip ürünüm gelmedi vs deyin kargonun size ulaşıp ulaşamadığını göremediği için paranızı iade etmek zorunda kalacaktır

Tebrikler bedavaya bir ürün aldınız. Bu taktiği uygularsınız uygulamazsınız sizin bileceğiniz iş şimdi benim başıma geleni anlatıyorum

Bir kol saati sipariş vermiştim yaklaşık 100$ a ve kargom 60 gün geçmesine rağmen gelmedi ben de satıcı ile iletişime geçtim 1 hafta daha beklememi rica etti gelmezse paramı iade edeceğini söyledi ve kabul ettim. 1 hafta geçti fakat kargom hala gelmedi ve satıcı paramı iade etti aradan 20 gün geçtikten sonra kargom geldi ve bedavaya gelmiş oldu ürünüm

SORUMLULUK KULLANAN KİŞİYE AİTTİR

Üst Alt