✨ Cinlere İstediğinizi Yaptırın Nebi Cini | HackPortals.org | Hack Forum • Warez Forum • Hack sitesi • Crack Forum • Hacker Sitesi • Hack Forumu • Instagram Hack Forum • Free Scriptler • Türk Hack Siteleri • Hack Forumu • Cracked Accounts • CC Forum

✨ Cinlere İstediğinizi Yaptırın Nebi Cini

Kas 15, 2021
12
124
28
HPCoin
760
Nebih Cini Kimdir?
Cinlerin aleminin müslüman ve iyi yürekli cinlerinden biridir Nebih Cini. Genellikle insanlar kendilerine yardımcı olması için Nebih Cini ile iletişime geçmeye çalışmaktadır.
Nebih Cini Nasıl Çağrılır, Çağırma Duası Nedir?
Nebih cini çağırmak için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bildiğim çağırma yöntemini ise aşağıda açıkladım.

Nebih Cini Çağırma adımları,
1. adım:Temiz ve karanlık bir ortama geçin
2. adım: Dizleriniz üzerine oturduktan sonra 3 defa, "euzu billahi mineş şeytanir racim"
3. adım: 7 defa, "la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim"
4. adım: 3 defa şu dua okunur: "Ey Allah ve resulunun emir ve yasaklarına itaat eden mümün cinl nebah cini bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin"
5. adım: 7 kez cin suresinden şu duayı okuyun, "Ahsenellahü ila men ahsene ileyye min ervahil müminin"
6. adım: Son taraf dönerek 3 defa: "ye saf diş" ardından "Bikatlamediyş" deyin.
7. adım: Son olarak ise şu dua okunur: Tezdadu biha sirran ve ala sirriküm. Essalamü aleyküm eyyühel ervahut tahireti min cannil mü'minin."
Tüm bu adımlardan sonra müslüman cinlerden birisi sizi "Selamun Aleykum" derse şaşırmayın ve ona karşılık "Aleykum Selam" diyin.
Nebih Cini Özellikleri Nelerdir?
Nebih cini Müslüman cinler arasında yer alan en küçük cindir.
Dost canlısı ve yardım sever olarak tanınır.
Oyuncu değildir. Diğer tüm cinler gibi şakalardan hoşlanmazlar, ciddilerdir.
Kendisine kötülük edilirse o da kötülük edebilir.
Nebih cinini çağırmak mümkündür ama unutulmamalıdır ki çağırıldıktan ve sonra bir daha çağıran kişiden ayrılmazlar.
Geri gönderilmek istenirse bunu saygısızlık olarak alır ve çağıran kişiye kötülük edebilir.
Nebih cini ile arkadaş olur mu?
Nebih ya da herhangi başka bir cin ile arkadaş olmanızı önermem. Cin alemi ile insan alemi arasında arkadaşlıkların çok farklı boyutları olacağını ve arkadaş olmak için kişinin bu konuda kendine ve bilgisine güvenmesini gerektiğini düşünüyorum.
Üst tarafı ben yazmadım zaten hazır vardı

Nebih Cin Kötü Tarafları

Siz eğer birşey isterseniz o da yaparsa sizden çok büyük şeyler ister 80 gün oruç tut vb bence kesinlikle çağırmayın bulasamayin

İNSTAGRAM : @ozgurh5n
TELEGRAM : @craixuss
༒︎Cʀᴀɪxᴜs༒︎

Üst Alt