Merhaba | HackPortals.org | Hack Forum • Warez Forum • Hack sitesi • Crack Forum • Hacker Sitesi • Hack Forumu • Instagram Hack Forum • Free Scriptler • Türk Hack Siteleri • Hack Forumu • Cracked Accounts • CC Forum

Merhaba

BraveHearTT

Legend
Şub 14, 2022
22
68
13
HPCoin
10,592
Selamlar ben BraveHeart_ Reklam Yapma!'da uzun süredir varım zaten Elesya ile orta tanışmıştık özabimi severim. Yeni kayıt oldum, forumda aktiflik biraz az, zaten koronayım günde bi 20-25 konu açacağım şahsen kendi adıma bence bi mavi tik zart zurt patlamaz mı özabim @ELESSYA

Neyse Kendimden Bahsedeyim Biraz ;

Uzman Olduğum Alanlar :

Network Security
Network Dev
Web Developer
Backend Developer
**YASAK**! Security
Web Tasarım
Sosyal Medya İşleri

Herkese İyi Geceler Dilerim Şimdiden Umarım Güzel Anılarımız Güzel Zaman Geçiririz Hep Birlikte <3

sadrazam

KURD SADRAZAM
A
Kas 11, 2021
71
1,171
123
sadrazam.ml
HPCoin
45,184
Selamlar ben BraveHeart_ Reklam Yapma Lan'da uzun süredir varım zaten Elesya ile orta tanışmıştık özabimi severim. Yeni kayıt oldum, forumda aktiflik biraz az, zaten koronayım günde bi 20-25 konu açacağım şahsen kendi adıma bence bi mavi tik zart zurt patlamaz mı özabim @ELESSYA

Uzman Olduğum Alanlar :

Network Security
Network Dev
Web Developer
Backend Developer
**YASAK**! Security
Web Tasarım
Sosyal Medya İşleri

Herkese İyi Geceler Dilerim Şimdiden Umarım Güzel Anılarımız Güzel Zaman Geçiririz Hep Birlikte <3
Hos geldin

Eki 31, 2021
79
318
93
HPCoin
83,163
Selamlar ben BraveHeart_ Reklam Yapma Lan'da uzun süredir varım zaten Elesya ile orta tanışmıştık özabimi severim. Yeni kayıt oldum, forumda aktiflik biraz az, zaten koronayım günde bi 20-25 konu açacağım şahsen kendi adıma bence bi mavi tik zart zurt patlamaz mı özabim @ELESSYA

Uzman Olduğum Alanlar :

Network Security
Network Dev
Web Developer
Backend Developer
**YASAK**! Security
Web Tasarım
Sosyal Medya İşleri

Hoşgeldin Canım ?

KanNA

A
Ocak 5, 2022
50
148
33
HPCoin
110,839

Uzman Olduğum Alanlar :

Network Security
Network Dev
Web Developer
Backend Developer
**YASAK**! Security
Web Tasarım
Sosyal Medya İşleri

Hoş geldin :)

Üst Alt