Sosyal Medya - 🎆 Her Türlü Kapanan Hesaplarınızı 0-7 İş Günü İçerisinde Açıyorum [Instagram] 🎆 | HackPortals.org | Hack Forum • Warez Forum • Hack sitesi • Crack Forum • Hacker Sitesi • Hack Forumu • Instagram Hack Forum • Free Scriptler • Türk Hack Siteleri • Hack Forumu • Cracked Accounts • CC Forum

Sosyal Medya 🎆 Her Türlü Kapanan Hesaplarınızı 0-7 İş Günü İçerisinde Açıyorum [Instagram] 🎆

Zeren

Gezgin
Mar 12, 2022
6
3
3
HPCoin
36
İhlal, Taklit, Yapay, 5 M@dde vb. Her Türlü Nedenden Kapatılan/Kapanan Hesaplarınızı,

0-7 İş Günü İçerisinde Tekrar Aktifleştiriyorum.

İşlem Hakkında Bilgi ve Yapmamanız Gerekenler.

1 - Hesap Şifreniz Talep Edilmez.

2 - İşleme alındıktan sonra 2. bir kişiye kesinlikle işlem aldırmayın, açılmadığı takdirde sorumlu değilim. Açılmadığı Takdirde Para İadesi Yapılır.

3 - Hesap açıldığında, hesabınız açıldığına dair bir bilgi verilir onun dışında herhangi Yazışma/Belge İş güvenliği nedeni ile tarafınıza sağlanmaz.

4 - İşleme alındığında size bilgi verilecektir. 0-7 Gün boyunca, hesap hâlâ işlemde olması nedeniyle para iadesi yapılmayacaktır.

5 - İşleme aldığımız vakitten sonra sabırla beklemeli sadece önemli sorularınız ve hesap hakkında bilgi almak için mesaj yazmalısınız, onun dışındaki mesajlar kâale alınmayacaktır.

6 - İş veren kişi tüm şartları/bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Güven sorunu olan arkadaşlar için Escrow kullanabiliriz. Alıcı ödeme şartıyla.

Ödeme Yöntemleri

| Papara - Havale / EFT |

İşlem Aldırmak İçin BENİMLE İletişime Geçmeniz YETERLİDİR.

İletişim:

𝙕 𝙀 𝙍 𝙀 𝙉

Üst Alt