Hosting - İllegal İzinli Hosting | HackPortals.org | Hack Forum • Warez Forum • Hack sitesi • Crack Forum • Hacker Sitesi • Hack Forumu • Instagram Hack Forum • Free Scriptler • Türk Hack Siteleri • Hack Forumu • Cracked Accounts • CC Forum

Hosting İllegal İzinli Hosting

ekstazi

Gezgin
Level2
Ara 15, 2021
49
9
8
HPCoin
78
Site Benim Değil Sonra Reklam Demeyin
Gezinirken Yeni Bir Site Buldum Site Yönetimiyle İletişime Geçtim İllegal İzinli Hosting Hizmeti Veriyorlarmış.
Anlatıma Geçim Hiç Uzatmadan:
İlk Önce Siteye Gidiyoruz ve Ürün Satın Al Kısmından Web Hostinge Giriyoruz Ekonomik SSD Hosting Alanından Hosting+Domain veya Hosting+Domain 2 Paketlerinden Herhangi birini Seçiyorsunuz Ödemeye Gidiyorsunuz Ödedikten Sonra Anında Aktif Oluyor Zaten Sonra Ürün/Hizmetlerim Alanından Aldığınız Hizmete Tıklıyorsunuz Ordan Cpanele Git Butonuna Tıklayıp Gidiyorsunuz daha sonra da İstediğiniz Sc veya Tema Atabilirsiniz SUS. Yemiyor
SİTE BENİM DEĞİL ve SAHİBİNİDE TANIMIYORUM

SİTE:

Moderatör tarafında düzenlendi:

bugradoa

Gezgin
Level2
Kas 6, 2021
69
5
8
HPCoin
220
Site Benim Değil Sonra Reklam Demeyin
Gezinirken Yeni Bir Site Buldum Site Yönetimiyle İletişime Geçtim İllegal İzinli Hosting Hizmeti Veriyorlarmış.
Anlatıma Geçim Hiç Uzatmadan:
İlk Önce Siteye Gidiyoruz ve Ürün Satın Al Kısmından Web Hostinge Giriyoruz Ekonomik SSD Hosting Alanından Hosting+Domain veya Hosting+Domain 2 Paketlerinden Herhangi birini Seçiyorsunuz Ödemeye Gidiyorsunuz Ödedikten Sonra Anında Aktif Oluyor Zaten Sonra Ürün/Hizmetlerim Alanından Aldığınız Hizmete Tıklıyorsunuz Ordan Cpanele Git Butonuna Tıklayıp Gidiyorsunuz daha sonra da İstediğiniz Sc veya Tema Atabilirsiniz SUS. Yemiyor
SİTE BENİM DEĞİL ve SAHİBİNİDE TANIMIYORUM

SİTE:

+1

Üst Alt