Kayıt ol ve paranı al, Para çekim SS kanıtlı +500 TL Kazançlar elde et.. | HackPortals.org | Hack Forum • Warez Forum • Hack sitesi • Crack Forum • Hacker Sitesi • Hack Forumu • Instagram Hack Forum • Free Scriptler • Türk Hack Siteleri • Hack Forumu • Cracked Accounts • CC Forum

Kayıt ol ve paranı al, Para çekim SS kanıtlı +500 TL Kazançlar elde et..

lrxx

Gezgin
Eki 27, 2022
2
0
1
HPCoin
161
Benim de 4 gün önce girip 120 lira para kazandığım ve hala da para kazanmaya devam ettiğim site siz daha fazlasını da kazanabilirsiniz.
Kayıt ödülü + Referans (davet edip) para kazanma bir çok seçenek sitede mevcut.

Detaylı bir şekilde aşağıda anlatıyorum;

Ponzi sistem, inanın Ponzi sistemlerde doğru siteyi bulduğunuz zaman çok güzel paralar kazanıyorsunuz bu site aşırı iyi öncelikle sistem TL sistemi, yeni açıldı bu siteye bakılıp geçilmemesi gerekiyor varsa para girilmesi kazanılması gerekiyor şimdi ayrıntıları aşağıda veriyorum.

Referans linki ile kayıt olmazsanız kayıt ödülü ve ekip kazancınız gelmiyor, bıraktığım linkten giriş yapıp kayıt ödülü paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

* Kayıt ödülü 5 TL
* Her yatırımsız davet 2 TL (60TL) - Yani, bir kişi davet ettiğinizde 2 tl kazanıyorsunuz max 30 kişi davet ediyorsunuz ve 60 TL cepteee
* Çekim kesintisi %10
* Para yatırmadan da çekim var

Bunlar özellikleriydi, şimdi gelelim benim de satın almış olduğum VIP bölümüne yani yatırımlı kısım buradan sağlam paralar alabilirsiniz, benim ve tanıdıklarımın çekimlerini buraya koyucağım.

- VIP SEVIYELERI - (makine satın al, her gün düzenli gelir elde edebiliyorsun buradan)
* VIP1 100 TL = Günlük 5 tl veriyor
* VIP2 300 TL = Günlük 15 tl veriyor
* VIP3 500 TL = Günlük 25 tl veriyor (benim satın aldığım)
* VIP4 2000 TL = Günlük 105 tl veriyor (daha açılmadı, 27 ekimde açılacağını söylüyorlar)

VIP PANEL SS: VIP 3 ün yanında Üretilmek için diye bir buton var, o butona basıp 25 tl yi 2 dakika içinde alabiliyorum sizin aldığınız vipe bağlı ona tıklıcaksınız.

Şimdi size vereceğim link ile siteye kayıt oldunuz, kayıt ödülü ve ekip kazancınız aktif bir şekilde sitedesiniz.

Takım yatırım bonusları - davet ettikleriniz siteye yatırım yapar ise
VIP1 %15
VIP2 %5
VIP3 %3
Yüzdelik olarak kazanıyorsunuz, güzel para.

Binance ile usd üzerinden para çekimi yaparsanız paranız 10-30 arasında geliyor bana da o civarlarda geldi.
Türk IBAN a da çekim var fakat 1-2 saate geliyor siz nasıl isterseniz o şekilde çekersiniz ama benim tavsiyem USDT olarak çekim yapmanız.

ÖDEME KANITLARI
benim çekimlerim
-

İşletmenin telegram grubu var, aklınızda kalan tüm soruları oraya da sorabilirsiniz siteye yukarıda ki linkle kayıt olduktan sağ altta telegram butonu var oradan ulaşabilirsiniz.

YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA İYİ KAZANÇLAR

Üst Alt